Nabídka služeb:

  • Hudba ke svatebnímu obřadu Milí snoubenci, chcete ozvláštnit svůj den nezapomenutelnou hudbou? Přejete si něco jiného a atypického než slýcháváte při svatebních obřadech? Jsme tady pro Vás. Nabízíme hudbu ke svatebnímu obřadu, která nejen Vám, ale i svatebním hostům zůstane ještě dlouho pod kůži. Společně s kolegy tvoříme sehraný hudební pár už skoro deset let. V našem repertoáru najdete nejen typické skladby hodící se ke svatbě, ale především reagujeme na moderní hity současných interpretů, které jsme schopni v den D zahrát (např.: Ed Sheeran: Photograph, Avici: Wake Me Up, David Guetta: Without You, Leonard Cohen: Hallelujah, Glen Hansard: Falling Slowly, Christina Perri: A Thousand Years, Adele: Skyfall, Michael Jackson: Earth Song, a další). Na přání Vám seznam našich skladeb zašleme. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost. Ke klávesovému nástroji se připojují housle, violoncello, flétna či zpěv. Hudební doprovody zajišťujeme v kostele, v obřadních síních a na venkovních prostranstvích. Problém není dojet i mimo Moravskoslezský kraj. Často za klienty dojíždíme i do vzdálenějších krajů a sousedních republik.
  • Organizování koncertů a hudebních akcí 
  • Mezinárodní festival slovanské hudby (www.mfsh.cz), 
  • Organizování výukových hodin a seminářů v oblasti hudby a hry na nástroj Jste studentem vysoké školy a potřebujete se za krátký čas naučit písně ke zkoušce? Chcete se zdokonalit ve hře na nástroj? Potřebujete nabýt nových znalostí v oblasti hudební nauky? Stačí nám napsat. S doučováním máme bohaté zkušenosti a především se ohlížíme na individuální schopnosti studenta. S námi se nemusíte bát, že se budete cítit trapně. Výuka bude probíhat v přátelském duchu na místě Vám příjemném. Specializujeme se především na hru na varhany, klavír, elektronické klávesy.

Kontakt:

Mgr.Lucie Kajzarová

Telefon: +420 733 396 201
Email: lucie.kajzar@seznam.cz

Facebook: L&L music

Lucie Kajzarová - předsedkyně L&L music, z. s. Vystudovala hru na varhany na Církevní konzervatoři v Opavě (BcA. Lukáš Kubenka), posléze bakalářský obor Učitelství pro mateřské školy. Svá studia na Ostravské univerzitě zakončila magisterským studiem Pedagogiky předškolního věku. Ve svých vysokoškolských pracíchse  zaobírá se hudebními činnostmi v mateřské škole. Je manažerkou Mezinárodního festivalu slovanské hudby, který spolek pořádá.